OK
شرکت سابیر

بازدید مدیرعامل، معاونین و مدیران ارشد سابیر از آخرین وضعیت پروژه خط 2 قطار شهری کرج

روز دوشنبه 21 بهمن ماه 98، مهندس سجادی به همراه معاونین و مدیران ارشد شرکت در نشستی با مدیران پروژه وضعیت فعلی پروژه، مشکلات و راهکارهای لازم را مورد بررسی ...

روز دوشنبه 21 بهمن ماه 98، مهندس سجادی به همراه معاونین و مدیران ارشد شرکت در نشستی با مدیران پروژه وضعیت فعلی پروژه، مشکلات و راهکارهای لازم را مورد بررسی قرار دادند.

در این جلسه مدیر پروژه قطارشهری کرج گزارشی جامع از روند پیشرفت کاری در اولویت بهره برداری پروژه را ارایه کرد و ضمن توضیحاتی در خصوص حجم بالای فعالیت های انجام شده توسط شرکت، طی ماه های گذشته، وضعیت فعلی پروژه را رضایت بخش خوانده و اظهار داشت: برای پیشبرد و تسریع در امور لازم است با مدیران شرکت در هماهنگی و همکاری کامل قرار بگیریم که خوشبختانه در این مدت همراهی خوبی از طرف معاونین و مدیران ارشد سابیر با پروژه وجود داشته است.

در ادامه جلسه معاون برنامه ریزی شرکت ارائه برنامه سه ماه آینده و برگزاری جلسات با مدیران ذیربط در حوزه های مختلف را بطور منظم در دفتر مرکزی پیشنهاد نمود.

مهندس سجادی نیز ضمن ابراز رضایت از عملکرد پروژه بر ارائه برنامه 3 ماهه در خصوص اجراء، درآمد و هزینه های قابل پیش بینی و ممیزی آنها در جلسات پایش دفتر مرکزی تأکید کرد.

در ادامه جمع معاونین و مدیران شرکت از جبهه های مختلف عملیات اجرایی پروژه بازدید کردند.


1398/11/23

Bookmark and Share   شماره خبر :2299 تعداد بازدید :179

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload