OK
شرکت سابیر

آغاز عملیات نصب آسانسورهای ساختمان CTC در پروژه خط 2 قطارشهری کرج

در ادامه پیشرفت عملیات اجرایی خط 2 قطار شهری کرج و نصب تجهیزات و تاسیسات ایستگاه های اولویت اول بهره برداری و مرکز کنترل فرمان، هشتاد درصد از تجهیزات ...

در ادامه پیشرفت عملیات اجرایی خط 2 قطار شهری کرج و نصب تجهیزات و تاسیسات ایستگاه های اولویت اول بهره برداری و مرکز کنترل فرمان، هشتاد درصد از تجهیزات آسانسورهای مورد نیاز سه ایستگاه 45 متری گلشهر، سه راه رجایی شهر، جهانشهر و ساختمان CTC در انبار مرکزی پروژه دپو شد. همزمان با شتاب گرفتن عملیات نازک کاری در برخی ایستگاه های اولویت اول بهره برداری و مراحل پایانی عملیات نازک کاری در ساختمان مرکز کنترل فرمان، شرکت سابیر تجهیزات 17 دستگاه آسانسور مورد نیاز اولویت اول را خریداری کرده است.

در حال حاضر هشتاد درصد از 12 آسانسور خریداری شده وارد پروژه شده و از این تعداد، سه دستگاه آسانسور مرکز کنترل فرمان در حال نصب می باشد و مابقی در انبار کارگاه مرکزی پروژه دپو شده است. لازم به ذکر است تمامی ایستگاه های خط 2 قطار شهری کرج، دارای آسانسور ویژه معلولان و سالخوردگان می باشد و در طراحی و اجرای این پروژه از ابتدا جهت سهولت در جابجایی این افراد، تردد به وسیله آسانسور در نظر گرفته شده است.


1398/10/09

Bookmark and Share   شماره خبر :2178 تعداد بازدید :328

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload