امضاء و تبادل توافق نامه فیمابین مدیر عامل شرکت سابیر و شرکت های ایتالیایی و قزاقستانی

پیرو مذاکراتی اولیه ای که فیمابین شرکت سابیر و شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با چند شرکت خارجی با ملیت ایتالیایی و قزاقستانی با هدف همکاری های آتی صورت پذیرفته بود امروز چهارشنبه مورخ 1395/11/6 جلسه ای با نمایندگان شرکت های مذکور با حضور سفیر کشور ایتالیا در ایران، دکتر نوروز زاده مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی، مهندس لطفی قائم مقام مدیر عامل شستا، دکتر خانزادی و مهندس پورمجیب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری عمران و حمل و نقل تامین، مهندس سجادی مدیر عامل سابیر، دکتر قارونی نیک معاون فنی مدیر عامل و مهندس قائدی قائم مقام مدیر عامل در دفتر مدیر عامل شستا برگزار گردید.
در آغاز این مراسم ویژه، دکتر نوروز زاده توضیحاتی را در خصوص فعالیت ها و حوزه های کاری این شرکت ارایه نمود و سفیر ایتالیا نیز مطالبی را با مضمون مناسبات بین ایران و ایتالیا و همکاری های آتی بیان کرد و متعاقب آن نماینده شستا به معرفی کامل آن شرکت پرداخت؛ در ادامه نماینده شرکت سابیر به منظور آشنایی بیشتر به معرفی پروژه ها و زمینه های کاری و تجربیات شرکت سابیر پرداخت. پس از آن نماینده شرکت ایتالیایی نیز بیاناتی در جهت نحوه عملکرد در آینده ارایه کرد. نهایتا توافق نامه ای به منظور تعاملات و همکاری های بیشتر در پروژه های عمرانی در ایران، قزاقستان، ایتالیا و منطقه فیمابین مدیر عامل شرکت سابیر به عنوان برجسته ترین شرکت پیمانکار انجام پروژه های عمرانی در ایران و مدیر عامل شرکت های تودینی و ژول به امضاء رسید و تبادل شد. در ادامه این مراسم باشکوه به منظور آشنایی بیشتر طرفین و انجام مباحث فنی و تصمیم گیری در مورد جزئیات و روند تعاملات آتی تمامی حاضرین در دفتر مرکزی شرکت سابیر حضور یافتند.
با توجه به امضای توافق نامه و تبادل آن، در آینده ای نزدیک شاهد ایجاد زمینه های همکاری بیشتر با حمایت شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی خواهیم بود.

کلیه حقوق مادی و معنوی برای شرکت سابیر محفوظ است
طراحی و توسعه : دفتر فنآوری اطلاعات شرکت سابیر